Kronikë

Zjarri në fabrikën e tullave në Maminas, policia: Një 57-vjeçar është dërguar në spital me lëndime

SHIJAK

Një person ka pësuar lëndime pas ngjarjes së ndodhur paraditen e sotme në Maminas ku u dogj një fabrikë tullash e sapo ndërtua

Sipas policisë një 57-vjeçar ka pësuar lëndime dhe është dërguar në spitalin francez në Tiranë.

“Në vijim të informacionit të dhënë mbi zjarrin e rënë në fabrikën e re të tullave në Maminas, Shijak është lënduar nga zjarri, shtetasi B.B., 57 vjeç, banues në Tiranë, i cili ndodhet në Spitalin Francez Tiranë nën kujdesin e mjekëve.
Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, deklaron zyrtarisht policia.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top