Kronikë

Zjarr në një fabrikë në Tiranë, të paqarta shkaqet

Një fabrikë është përfshirë nga flakët orët e para të mëngjesit të sotëm në Tiranë.

Policia e Tiranës njofton se rreth orës 04:50, në rrugën “Konferenca e Pezës”, ka rënë zjarr në ambientet e një fabrike, ku ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor vijon punën për përcaktimin e shkakut të rënies të zjarrit dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top