Showbiz

Zbulohet arsyeja e arrestimit të Atdheut

Mbrëmjen e djeshme një video e Atdhe Xharavinës bëri xhiron e rrjetit.

Në videon në fjalë, ish-konkurrenti i “Përputhen” shfaqej i mbështetur pas një makine teksa dy persona i vinin prangat.

Si qëndron e vërteta?

Burime pranë Atdheut kanë treguar për “Kryefjala.com” se ai nuk është arrestuar nga policia.

Atdheu ka qenë në xhirimet e një emisioni në Youtube, të titulluar “Në pranga”.

Pra, e gjitha ka qenë një skenë xhirimi dhe asgjë më tepër.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top