Showbiz

Zara shfaqet me bikini dhe tregon format trupore si kurrë më parë

Zara McDermott ka treguar format e saj fenomenale në bikine të bardha gjatë një pushimi që ajo më parë e ka bërë në Madeira të Portugalisë

Ajo nuk frikësohet për të treguar asetet e saj seksi.

Këtë e ka bërë edhe sonte ku është shfaqur në bikine të bardha dhe fustan të bardhë.

foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top