Lajme

Yuri Kim qëllon me mitraloz në Malin me Gropa

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës Yuri Kim.

Në kuadër të stërvitjes “DefenderEurope 21” ka marrë pjesë në një seancë stërvitore në zonën e Bizës, pranë Malit me Gropa në Tiranë.

Në foto duket ambasadorja Kim që ka bërë qitje me armë automatike mitraloz dhe pistoletë, ndërsa në një foto tjetër shihet me dylbi.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top