Bota

Ylli i pornografisë ju ‘nxjerr bojën’ futbollistëve të Premier League

Ylli hungarez i filmit për të rritur Shona River ka bërë pretendime befasuese në podcastin e saj të fundit, duke zbuluar se ajo ka shërbyer si shoqëruese për tre lojtarë të Manchester United në të kaluarën.

Shona River në podcastin e saj  ‘How To Be A Pornstar”  zbuloi se si ishte të ishe shoqërues për një futbollist të Premier League. 

Ylli i filmit për të rritur pretendoi se shumica e yjeve të futbollistëve më të mirë nuk u pëlqen të paguajnë për seks dhe presin që shoqëruesit të punojnë falas. 

Siç shkruan Mirror, River tha:

 “Ata presin që ju të jeni me ta sepse ata janë të famshëm, por ata nuk duan të takohen me ju. Ata ju duan ju si një zogth anësor në hije. Vetëm sepse ata kanë shumë e parave, nuk do të thotë se ata duan të jenë bujarë “.

Sensacioni hungarez gjithashtu pretendoi se një yll i Manchester United gjithashtu i mori 200 € (rreth 173 £) nga tarifa e saj pa i thënë.

 River u shpreh :

“Unë e pyeta për këtë dhe ai më tha: ‘Më fal, porosita pica për miqtë e mi dhe i mora sepse nuk kisha para të tjera”, duke shtuar:

“Ndoshta po dëmtonte egon e tij që po më paguante”. 

28-vjeçarja gjithashtu pretendoi se kishte shoqëruar edhe dy lojtarë të Manchester United, edhe pse të tre identitetet e tyre nuk u bënë të ditura nga ajo.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top