Jetë/stil

Ylli i “Formula 1” martohet me modelen e “Playboy”, dalin pamjet nga ceremonia e veçantë

Ylli i “Formula 1”, Jenson Button është martuar me modelen e “Playboy”, Brittny Ward, pas katër vitesh lidhjeje.

“Ardhja e papritur” e djalit Hendrix, tani dy vjeç, i detyroi ata fillimisht ta shtynin dasmën e menduar për në vitin 2019, më pas e shtynë sërish për shkak të pandemisë.

Por ditën e djeshme ata u martuan në një ceremoni të bukur dhe romantike në Palm Beach, Florida. Një fotot e postuara në Instagram shihet çifti i porsamartuarit që shkëlqenin teksa kërcenin në krahët e njëri-tjetrit.

Jenson, 42 vjeç, kishte veshur një kostum elegant dhe 31-vjeçarja Brittny mahniti me një fustan klasik të bardhë saten.

foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top