Showbiz

Wow, Ledjana shokon me lajmin, tregon gjendjen aktuale shpirtërore.

Ledjana, konkurentja e cila ngjalli jo pak debate ne emisonin perputhen, duket qe ka gjetur me ne fund dashurine e saj.
Nje nje “Ask” te postuar ne Instagram, ajo se fundmi ka publikuar se eshte tejet e dashuruar.
Por, cili eshte personi i cili i ka marr zemren Ledjanes, mbetet per tu pare.

Kujtojme qe Ledjana, pas daljes se saj nga emisioni “Perputhen” eshte fokusuar ne fitness, ku nje nder ambiciet e saj eshte dhe te behet pjese e nje gare bodybuilding.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top