Kronikë

Vlorë/ 50 vjeçari hidhet nga lartësia e një pallati, humb jetën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në lagjen  “Osman Haxhiu” në Vlorë.

Një 50 vjeçar dyshohet se është hedhur nga lartësia e një pallati , duke i dhënë fund jetës.

Uniformat blu bëjnë me dije se ende nuk është identifikuar viktima, ndërsa grupi hetimor po vijon punë për sqarimin e mëtejshëm të rrethanave të ngjarjes.

Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 26.07.2021, rreth orës 06:30, në lagjen “Osman Haxhiu”, dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia e një pallati, një shtetas ende i pa identifikuar, rreth 50 vjeç, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje ku po vijin punën për sqarimin e mëtejshëm të rrethanave të ngjarjes si dhe identifikimin e shtetasit.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top