Jetë/stil

Valdrin Sahiti bëhet baba për herë të dytë

Stilisti i njohur nga Kosova, Valdrin Sahiti është bërë baba për herë të dytë.

Ai dhe bashkëshortja e tij, Edita Ramadani janë bekuar me ardhjen në jetë të një vajze.

Mësohet se Edita lindi në Washington të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, nga ku edhe foshnja e porsalindur gëzon tashmë direkt nënshtetësi amerikane.

Dyshja janë prindër të një vajze tjetër më të madhe të quajtur Bella dhe prej katër vitesh jëtojnë së bashku në Prishtinë.

Valdrini njihet si një nga stilistët më në zë në të gjithë Kosovën dhe ka ‘veshur’ emra të mëdha në showbizin botëror.

Image
Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top