Uncategorized

Vajza ngre bluzën në qendër të Dubrovnikut, habit kalimtarët

Një ngjarje krejt e pazakontë ka ndodhur në qendër të Dubrovnikut.

Një vajzë e re u ngjit në shatërvanin e Onofrios në qendër të qytetit dhe filloi të ngrite bluzën dhe të tregonte gjoksin.

Duket se vajza bionde nuk e vrau mendjen për kalimtarët e shumtë në numër, por po shijonte momentin. Madje ajo pa gjatë gjithë kohës më e buzëqeshur se kurrë.

E reja “nuk i shpëtoi” as fotove nga kalimtarët, të cilat u bënë virale në rrjet.

Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top