Jetë/stil

Vajza e vogël ka sot ditëlindjen, presidenti Meta nxjerr fotot e veçanta me Erën, ja urimi i tij

Sot ka festë në familjen Meta. Vajza e vogël e presidentit Ilir Meta, Era, ka ditëlindjen. Ka qenë kreu i shtetit që i ka uruar ditëlindjes vajzës së tij.

“Edhe 100 pranvera të reja për Erën! ❤️”, shkruan Meta.

Po ashtu Meta ka postuar edhe dy foto me të bijën, ku shfaqen të dy mes borës, të përqafuar dhe të buzëqeshur.

foto galeri
foto galeri
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top