Kronikë

Vajza e dehur rrëzohet aksidentalisht nga anija dhe bie në det, përfundon në spitalin e Vlorës

Një aksident në det ka detyruar një 25-vjeçare që të përfundojë në spitalin e Vlorës.

Sipas policisë, vajza e re, kërkoi ndihmë mjekësore pasi dyshohet të jetë rrëzuar aksidentalisht në det duke zbritur nga një anije të ankoruar pranë portit Vlorë. Të njëjtat burime bëjnë me dije se paraprakisht dyshohet se kjo shtetase ka qenë nën efektin e alkoolit.

Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me identifikimin e shtetases dhe sqarimin e rrethanave të rastit

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top