Showbiz

v publikon foton pa editim dhe ka një mesazh për të gjithë

Rozana Radi ka postuar ditën e djeshme në Instagram një foto të edituar, dhe mesa duket dikush e ka kritikuar për përdorimin e programit “FaceApp”.

Ajo ka vendsoru që tu kundërpërgjigjet të gjithë kritikuese.

Në InstaStory-t, ajo vendosur dhe foton origjinale, pa asnjë lloj editimi.

Ajo ka shkruar se atë po e riposton për vete dhe se nuk është e detyruar të japë shpjegime.

Po ashtu, Rozana ka shtuar se vdes për fytyrën e saj pasi i ka ngjarë babit që për të ishte më i miri në botë.

“Postova mbrem kete foto dhe e editova ne pastrimin e fytyres. Me akuzoj nje grua per Face App! shpjegova qe kam patur keta sy kete buze dhe kete hund qe ne lindje. Po e ripostoj pa editim per vete sepse nuk jam e detyruar ti jap shpjegime askujt. Sme plas fare po fare te fshi cdo grua burre vajze djale qe hyn ne insta tim si kujdesare dhe me tregon si te jetoj jeten me editim pa editin jeten time. Eshte fytyra ime dhe une vdes per te sepse i kam ngjar babit tim qe ishte per mua me i mire ne bote. Ketu e mbyllim diskutikin. Sdua as komplimenta flm!”-shkruan ajo.

Image

https://www.instagram.com/p/CTVRHV3NgTp/?utm_source=ig_web_

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top