Showbiz

‘Unë dhe bashkëshortja ime kemi vetëm një takim në javë’, këngëtari i njohur habit me deklaratën

Ed Sheeran u bë baba para disa kohësh dhe që nga ajo ditë ai dhe bashkëshotja e tij janë të fokusuar në rritjen e vogëlushes së tyre.

Së fundmi, ka rrëfyer se ai dhe bashkëshortja e tij tashmë dalin vetëm një herë në javë dhe se e kanë harruar çfarë do të thotë të jesh çift për shkak të angazhimeve me vajzën.

“Unë dhe gruaja ime kemi vetëm një takim në javë. Si prindër ju flisni gjithnjë se si është të qenurit prindër gjë që harron se kush ishit më parë”, u shpreh ai gjatë një interviste për “The Rebeça Judd Shoë në Apple Music 1”.

Këngëtari ka folur dhe më herët sa i përket marrëdhënies me bashkëshorten si dhe rritjes së vajzës.

Ai ka treguar se ka zgjedhur emrin Courteney Cox dhe Antartica si emër i mesëm pasi ai udhëtoi në Antartica, që ka qenë vendi kryesor në listën e dëshirave për ta vizituar.

Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top