Showbiz

U përpoq ta mbante të fshehtë, publikohet fotoja e parë e Ana Kaurit me partnerin

Ana Kauri, ish-konkurentja e “Përputhen”, herë pas here ka lënë të kuptohej që ka nisur një lidhje dashurie pas daljes nga programi.

Më herët ajo rrëfeu për “Prive” shumë të pathëna nga jeta e saj, prapaskenat e emisionit dhe planet për të ardhmen.

Djali I cili I ka rrëmbyer zemrën nuk është një personazh public, andaj Ana ka vendosur që ta mbajë larg vëmëndjes mediatike.

Mirëpo, së fundmi “Vipat e Bllokut” kanë publikuar një foto të Anës krah një djali I cili thuhet se është partneri I saj.

Ende nuk ka asnjë reagim nga ana e ish-konkurentes dhe nuk dihet nëse në të vërtetë personi në foto është partneri i saj.

Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top