Showbiz

U fol se ka qënë i martuar, Mevlani zbulon të vërtetën

Kohët e fundit ka qarkulluar në rrjet lajmi se Mevlani është i martuar në Gjermani.

Ky lajm është disktuar në puntatën e djeshme të “Për’puthen”, ku Mevlani e pranoi se dikur ka qenë i martuar dhe tregoi arsyen.

Mevlani tha se ka qenë i martuar për letra, por Ledjana ka qenë e informuar për këtë gjë. 

“Kam qenë i martuar për letra si ccdo emigrant, por nuk kam pas ndonjëherë histori dashurie me këtë person. Thjesht kam qenë i martuar për letra dhe nuk e mohoj. Ka 4-5 vite. Ledjana e di këtë gjë”, tha Mevlani.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top