Showbiz

U cilësua si vajza më e bukur në botë, ja si duket sot vogëlushja franceze

Thylane Blondeau ishte vetëm 10 vjeçe, kur u cilësua si vajza më e bukur në botë.

Tashmë, francezja është 20 vjeçe dhe është një modele e suksseshme.

Ajo e filloi karrierën në modelim kur ishte vetëm 4 vjeç dhe shtatë vjet më vonë, prindërit dhe përfaqësuesit e saj patën shumë polemika për faktin që e lejuar atë të shfaqej në një xhirim të Vogue që në një moshë të vogël.

Në ditëlindjen e saj të 16 -të, Blondeau u bë ambasadore e markës “L’Oréal Paris”. Ajo gjithashtu mban një jetë aktive në Instagram.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top