Showbiz

U acarua për mbylljen e palestrave, Arta Nitaj publikon momente gjatë ushtrimeve ku thekson linjat trupore

Me masat e reja që mori qeveria e Kosovës, të hyra në fuqi nga 22 janari, përfshihet edhe mbyllja e palestrave.

Ky vendim nuk u ka pëlqyer aspak personave që e frekuentojnë atë ambient.

Edhe modelja, Arta Nitaj njihet si fanse e zjarrtë e palestrës dhe që ushtron shumë.

Dje, ajo reagoi e revoltuar për vendimin e qeverisë për mbylljen e palestrave.

Më pas, ajo ka postuar momente ku ajo shfaq linjat trupore në palestër.

Arta njihet si një ndër modelet më se*si shqiptare.

Image
Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top