Kronikë

Turistja gjermane e akuzoi për përdhunim, vihet në pranga shqiptari në Greqi

Një 27-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë greke pasi akuzohet nga një turiste gjermane për përdhunim. Sipas mediave greke, ngjarja ka ndodhur në ishullin Kos, ndërsa turistja gjermane ishte me pushime.

Shtetasja gjermane pretendon se u takua me 27-vjeçarin në një bar dhe qëndruan së bashku deri në orët e vona të mesnatës. Rreth orës 2:30 të mëngjesit të së hënës, ajo vendosi që të largohej dhe të shkonte në dhomën e hotelit ku kishte prenotuar.  E reja u largua nga bari, por ndërsa kthehej në hotel zbuloi se shqiptari po e ndiqte.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top