Showbiz

‘Trupi im e bën atë ta humbasë…’/ Enca ‘detyron’ fansat të shpërthejnë në komente

Ajo është një nga personazhet e njohur të ekranit shqiptar që nuk e ka problem që të ekspozojë format e saj.

Madje herë pas here poston foto e video në rrjetet sociale, që menjëherë marrin mijëra pëlqime dhe komente.

Është fjala për këngëtaren e njohur, Enca Haxhia, e cila së fundmi ka “ndezur” rrjetin me pozat e fundit të postuara në “Instagram”.

Në postimin e fundit të publikuar në rrjetet sociale, ajo shihet e veshur me një fustan në ngjyrë jeshil  të ngjitur pas trupi që i nxjerr në pah hiret femërore.

“Trupi im e bën atë të humbas agjërimin dhe namazin e tij”, ka shkruar Enca bashkëngjitur me foton në fjalë, duke ngjallur reagime të shumta te ndjekësit.

Disa prej tyre kanë shprehur admirim të hapur ndaj këngëtares, ndërsa shumë të tjerë thonë se duhet patjetër të ndërhyrje në gjoksin e saj dhe ta zvogëlojë pasi nuk duket aspak bukur.

Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top