Personazhe

Tom Cruise-t i vjedhin makinën 100 mijë paund gjatë xhirimeve të filmit

Aktorit të njohur Tom Cruise i ka ndodhur një incident aspak i hijshëm në xhirimet ë filmit “Mission Impossible”, në Brimingham.

Aktorit I kanë vjedhur ‘BMW X7’ me vlerë 100 mijë paund dhe qindra paund të tjera të cilët kanë qenë në valixhen dhe sendet personal të aktorit që i kishte lënë në makinë.

Disa burime për “Birmingham Live’ kanë treguar se aktori është shumë I zemëruar jo vetëm pasi makina  etij u vodh, por u humbën edhe sendet personale të tij.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top