Kronikë

Tiranë, nis kërkimi për 2 mashtruesit që i zhvatën paratë qytetarit

Janë dërguar për hetim në Prokurorinë e Tiranë, dy burra. që i kanë zhvatur një shumë të mirë parash, një tjetri

Ndërkohë, ata të dy, E.R 46 vjeç dhe P.Gj 53 vjeçe, nuk janë gjetur ende nga Policia për mashtrimin dhe grabitjen e E.B.

Policia njoftoi sot se “më datë 7 prill 2021 u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë dhe punohet për kapjen dhe shoqërimin e shtetasve E. R., 46 vjeç dhe P. Gj., 53 vjeç, sepse me anë të mashtrimit, i kanë marrë një shumë parash shtetasit E. B.”

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top