Kronikë

Tiranë, arrestohet gruaja që shkaktoi rrëzimin e motoçiklistit

Policia Rrugore në Tiranë i ka vënë prangat një gruaje 46 vjeçe, e cila duket se është bërë shkak që të pësojë aksident një motorçiklist dhe që ai të përfundojë në spital.

Policia e Tiranës tha se u arrestua E.P, 46 vjeçe, pasi ditën e djeshme, “është përfshirë në një aksident me mjetin motor me drejtues D.J. Si pasojë e aksidentit është dëmtuar D.J, i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.”

Njoftimi i Policisë më 8 prill 2021:

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top