Kronikë

Tiranë, adoleshenti i ngul thikën moshatarit pas sherrit në Rrugën e Kavajës

Dy djem adoleshentë janë grindur ashpër dje në Rrugën e Kavajës në Tiranë.

 Si rrjedhim, më i vogli, M.T 16 vjeç ka arritur deri edhe ta qëllojë me thikë më të madhin, A.B 17 vjeç duke e lënë të plagosur në rrugë.

Menjëherë në vendin e ngjarjes kanë shkuar forcat e Komisariatit nr. 2 dhe e arrestuan në vend 16-vjeçarin për sulmin me thikë, ndërkohë që dërguan në spital edhe të plagosurin. Ky i fundit gjendet nën kujdesin e mjekëve.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top