Showbiz

Tifozja e Milanit çmend ndjekësit me fotot ‘hot’

Modelja e njohur Melisa Sata ende nuk dihet nëse ka arritur që të gjejë tashmë dashurinë e jetës pas ndajes nga Kevin Princ Boateng, por ajo ende ka arritur që të mbesë në formën më të mirë fizike.

Këtë fakt e dëshmojnë postimet e shumta të bëra në Instagram ku shfaqet më në formë se kurrë.

Siç dihet, ajo është një tifoze e zjarrtë e Milanit dhe së fundmi ajo ka ndarë një foto teksa pushon në një pishinë.

Ajo tërheq vëmendje me linjat e saj trupore, të cilat vijojnë të mbeten perfekte.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top