Kronikë

Tentuan të hipin në tragetin e linjës Durrës-Bari, arrestohen 4 klandestinë

Mëngjesin e ditës së sotme, janë arrestuar në flagrancë 4 klandestinë në portin e Durrësit.

 Të gjithë ishin me origjinë afrikano-veriore dhe po tentonin të hipnin në tragetin e linjës Durrës-Bari, por janë pikasur nga policia.

4 personat ishin fshehur në basenin ujor të portit dhe prisnin deri në nisjen e tragetit, por në ato momente është bërë arrestimi i tyre.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top