Uncategorized

Teksa Juve po e pret, CR7 nuk humb mundësinë për t’i deklaruar dashurinë Georginës

Cristiano Ronaldo nuk e humb kurrë mundësinë për të deklaruar dashurinë e tij për Georginën në çdo moment.

 Fotoja e publikuar nga kampioni i Juventusit (” Dashuria ime ” në një jaht në Mallorca) menjëherë mori shumë pëlqime dhe komente që vinin nga tifozë nga e gjithë bota, të etur për të parë portugezin në fushë për sezonin e ri së shpejti.

Allegri nuk do ta gjejë atë të mërkurën në Continassa , duke qenë se fenomeni është ende me pushime dhe nuk i ka zgjidhur rezervat e tij për të ardhmen e tij.

 Ai duhet të kthehet në Torino pas një jave, jo para takimit vendimtar midis agjentit Jorge Mendes dhe Juventus: fati i CR7 do të vendoset atje. 

Në rast lamtumire, zëvendësimi do të gjurmohet menjëherë.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top