Showbiz

Tea ndryshon sërish look, dhe fansat u mahnitën

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Tea vazhdon të jetë shumë e komentuar që pas ndarjes nga Bearti dhe ashtu si shumica e vajzave pas ndarjes, ajo vazhdimisht po ndryshon pamjen

Pas flokëve të kuqe, Tea i preu ato dhe i ktheu në ngjyrë kafe ndërsa tani ish-konkurrentja ka bërë një tjetër ndryshim.

Tea i ka zgjatur flokët, por duke ruajtur të njëjtën ngjyrë. 

Ky ndryshim e bën të mos njihet, por dhe i shkon shumë

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top