Showbiz

Tea hap garderobën dhe i dhuron fustane vajzave për maturë

Tea Trifoni vazhdon të jetë një nga vajzat më të komentuara që pas daljes nga “Përputhen”, por këtë herë jo në lidhje me jetën e saj private, por me një bamirësi që po bën.

Ndjekëset i kanë kërkuar  Teas fustane dhe ato të cilat nuk kanë mundësi, ish-konkurrentja ka vendosur t’i ndihmojë.

Siç duket Tea do lirojë disa fustane nga garderoba e saj për t’i ardhur në ndihmë këtyre e vajzave e duke bërë një gjest që është për t’u vlerësuar.

Vajzave që i kërkuan fustane, Tea nuk ngurroi t’i përgjigj me po, ose duke i dhënë fjalën se do t’ja gjejë fustanin.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top