Kronikë

Të shtëna me armë në Mirditë/ Humb jetën 71-vjeçari

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Mirditë këtë mëngjes.

Ngjarja u regjistrua në fshatin Rreth i Epërm.

Dyshohet së është vetëvrarë në banesën e tij me armë gjahu shtetasi M.N.,71 vjeç.

Ja njoftimi i policisë:

Mirditë/Informacion paraprak

Më datë 14.06.2021,rreth orës 04:25, në fshatin Rreth i Epërm,Mirditë, në banesën e tij dyshohet së është vetëvrarë me armë gjahu shtetasi M.N.,71 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top