Kronikë

Të shtëna me armë në Lezhë

Të shtëna me breshëri arme kanë terrerizuar mbrëmë banorët e lagjes Xhenjo ne Lezhë.

Në sallën e policisë një telefonatë anonime ka vënë në lëvizje blutë e komisariatit për të krehur zonën. 

Burime bëjnë me dije se ende nuk është bërë i mundur identifikimi i autorëve apo dhe gjetja e vendgjarjes.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top