Showbiz

‘Të mora Atdheun dhe Gelin’, çfarë po ndodh mes Sindit dhe Sarës së ‘Përputhen’?

Sindi ishte e ftuar në emisionin “Në Pranga”. Ajo u pyet rreth konkurrentëve të “Përputhen”, teksa Sara e ‘thumboi’ publikisht.

E pyetur për të, Sindi refuzoi të përgjigjej duke thënë “Pse na përmendni emra të tillë në këtë orë? Na e shpifët!”.

Menjëherë pas deklaratës së saj reagoi dhe Sara. 

“Zonjushë Sind Minioni normal që do ta shpifi Sara se mirë Atdheun ta hoqa nga harta, por edhe Gelin që mendove që kishte çerek shansi s’të lashë ta shijoje takimin deri në fund. S’ke faj edhe unë po të isha në vendin tënd do e urreja veten time”, shkroi ajo në “Instastory”.

Image

Sindit nuk i ka shpëtuar përgjigjja e Sarës dhe nuk e ka lënë me kaq. Ajo i ka kujtuar ish-konkurrentes intervistën me Antonelën, në të cilën u shpreh se Atdheu pëlqen më shumë brunet se bjondet dhe se ato të dyja ishin lodhur kot.

Më tej, ajo ka publikuar dhe një pjesë tjetër nga një intervistë e Atdheut, i cili ka thënë se ka shumë respekt për Sindin.

“Më fal çafrë më kishe marrë ti nga kjo etapë e mbyllur?! Që zgjati 2 javë. Këtë kishe marrë?! Je e vogël Sarushe, ti je veterane e eksperiencave dhe je shumë e zgjuar po më minionin e vogël je içik si shumë larg… Këto janë fjalët dhe çfarë mbahet mend për mua në rrugëtimin tim thënë nga fiskimi yt dhe i të gjithëve… ndërsa nga ty mbahet mend vetëm e qeshura jote e mrekullueshme.

Nuk e kuptoj pse ju vjen kaq habi kur fjalët që unë kam thënë dje në emision, ti i ke thënë për mua në një live në “Instagram.” Ti mund të flasësh çdo gjë?! Dhe unë mos të flas se pastaj i bie që po sulmoj femrat?! Unë nuk reagova në moment, gjeta momentin e duhur dhe e thashë… ty të dogjën fjalët e tua? Do vëmendje?! Apo do pak followers real?! Edhe njëherë që mos t’ju djegi fare… Unë Atdheun e kam shok shumë të mirë dhe ai më ka shoqe po ashtu, ndryshe nga ty. Dhe nuk më ke marrë asgjë se po të ishte i imi s’do kishe shanse jo ti po asnjë të ma merrte… prandaj rrugën e keni të lirë”, ka shkruar Sindi.

Image
Image
Image
Image
Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top