Showbiz

Tayna tregon se agjëron dhe fansat janë habitur

Reperja më “IN” e momentit, Tayna është një besimtare myslimane, e cila ka vendosur të agjërojë gjatë muajit të Ramazanit.

Ka qenë vetë ajo që e ka zbuluar këtë vendim përmes një postimi në Instastory, duke thënë se nuk e di arsyen pse njerëzit shokohen kur i tregon.

“Njerëzit po shokohen kur i them se agjëroj. Më pëlqen ta shoh këtë”, ka shkruar Tayna duke qeshur.

Kujtojmë që artistja ka sjellë para pak ditësh projektin e ri “WTF”, një bashkëpunim me reperen britanike Ivoriana Doll, i cili është pritur mjaft mirë nga publiku.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top