Showbiz

Surprizohet nga nëna e sëmurë, konkurrenti i ‘Për’puthen’ shpërthen në lot

Puntata djeshme në “Për’puthen” solli shumë surpriza për konkurrentët nga nënat e tyre.

Një ndër më të veçantat ishte surpriza që nëna e sëmurë i bëri Bledit.

Ajo tregoi se nuk e kishte të lehtë largimin e Bledit nga shtëpia.

Pas videos së mamasë së tij Bledi shpërtheu në lot dhe kjo video preku edhe konkurrentët e tjerë.

Lidhja që ka me mamanë është shumë e fortë dhe Bledi e ka treguar këtë edhe në bisedimet që janë bërë në studio.

Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top