Showbiz

S’lanë gjë pa thënë për njëra-tjetrën, Sara çudit me deklaratën për Jasminën

Në shumë episode të emisionit ‘Për’puthen’, dy vajzat që kishin krijuar një miqësi të mirë së bashku, Sara dhe Jasmina, u zunë për Andi Artanin.

Jasmina u bë xheloze për takimin e Sarës me Andin, ndaj mes vajzave nisën thumbat e ofendimet.

Madje, ato u hoqën nga rrjetet sociale dhe sa herë i duhej të përballeshin, përplasjet ishin të ashpra.

Mirëpo, sa hap e mbyll sytë, ofendimet u harruan dhe marrëdhënia u rregullua sërish.

Jasmina dhe Sara nisën të dalin sërish bashkë.

Së fundmi, vajzat habitën ndjekësit me një foto të publikuar në ‘InstaStory’ ku Sara shkruan se i mungon Jasmina krahas një fotoje të realizuar gjatë kohës së xhirimeve të programit.

Kujtojmë se edhe më herët, ky ndryshim i papritur i ka bërë përshtypje ndjekësve, të cilët i kanë pyetur shpesh dy vajzat. Ndaj, Jasmina ka dhënë njëherë e mirë një përgjigje për marrëdhënien e tyre ‘të çuditshme’.

Image

‘Unë kisha nj. pyetje. Si fillim je nona vetë, por ti me Sarën sikur ishe zenë, nuk flisje, tani bashkë në foto.’- i shkruan dikush, ndërsa Jasmina ia kthen:

‘A mundem unë të kem të drejtën të zihem e pajtohem me dikë? Po, e kam. Sa jam e papjekur aq jam edhe e logjikshme. Papjekuria sjell veprime dhe fjalë të nxituara, logjika sjell zgjidhje. Unë ja gjeta anën edhe @iamsaramalaj, më falni që ‘ju preva në besë.’- ka shkruar ajo.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top