Showbiz

Sindi pozon me bikini, ndjekësit i kthehen: U tërbove dhe ti…

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Sindi Loci vazhdon të jetë shumë e komentuar edhe pas mbarimit të emisionit.

Por tani vëmendjen e merr nga postimet në Instagram, ku kohët e fundit edhe ka guxuar me fotot.

Sindi është shfaqur duke pozuar me bikini dhe duket shumë në formë, mirëpo kritikat nuk kanë munguar.

“Fshiji shpejt sa s’është vonë”, “U tërbua dhe Sindi”, “S’po keni ça me reklamu tjetër veç prapanicën”, “Kurrë s’është vonë për t’i fshirë”, janë disa nga komentet.

Kurse të tjerë e akuzojnë ish-konkurrenten për fotoshop.

“2 metra femër Sindi”, “Po çne ti dy metra. Na trego pak çfarë aplikacioni përdor për zgjatjen”.

Sindi ka vendosur të mos i përgjigjet komenteve dhe madje krah fotos ka shkruar: “E zezë si djalli, e nxehtë si ferri, e pastër si ëngjëll, e ëmbël si dashuria”.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top