Personazhe

Si ndihesh pa Semin në shtëpi? Donaldi: Ndihem mirë…

 Banorët e “Big Brother VIP” kanë biseduar së fundmi për Semin, e cila la shtëpinë rreth dy javë më parë.

Antonela e ka pyetur Donaldin se si ndihet pa Semin në shtëpi.

Ai ka treguar se i vjen mirë dhe keq në të njëjtën kohë, mirë që këngëtarja nuk ndodhet në “Big Brother VIP” sepse do ndihej në siklet për raportin e tij me Beatrixin.

“Edhe mirë, edhe keq. Ndihem mirë që nuk është tani këtu se e di që do ndihej në siklet. Më vjen dhe shumë keq, është shumë gocë e mirë, e ka dhe shpirtin e zemrën e mirë”, është përgjigjur aktori.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top