Showbiz

Si kurrë më parë, Olsi Bylyku bëhet bjond: Maluma nga Marikaj

Olsi Bylyku ka bërë së fundmi një ndryshim në look, si asnjëherë tjetër.

Me anë të një videoje në rrjete sociale, ai ka treguar se është kthyer në bjond.

Me shaka, aktori e ka krahasuar veten me këngëtarin me famë botërore, Malumën. “Maluma nga Marikaj”, ka shkruar Olsi.

Ndjekësve iu ka pëlqyer shumë look-u i tij i ri dhe nuk kanë munguar komplimentet e shumta.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top