Kronikë

Shtëllunga të mëdha tymi, bie zjarr në një banesë 3-katëshe ne Fier

Një banesë tre-katëshe në qytetin e Fierit është përfshirë nga flakët mesditën e sotme.

Mësohet se për shkak të zjarrit, është përhapur tym në qytet, ndërkohë që zjarrfikëset ndodhen në vendngjarje dhe punojnë për neutralizuar flakët.

Nga të dhënat e para dyshohet se zjarri është shkaktuar si pasojë e një shkëndijë elektrike, ndërsa brenda ka pasur edhe persona. Dy zjarrfikëse ndodhen në vendngjarje si dhe forca të shumta policie.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top