Kronikë

Shpërthen bombola e gazit në Devoll, marrim lëndime të lehta dy persona

Një bombol gazi ka shpërthyer në një fshat të Devollit.

Burime nga policia njoftojnë se bombola ka shpërthyer në shtëpinë e Siri Pashollit. Si pasojë e incidentit kanë mbetur të plagosur lehtë dy persona: S.Pasholli dhe T.Pashollit.

Ata janë dërguar në spitalin e Devollit që njofton se dëmtimet që kanë marrë në duar janë sipërfaqësore. Në vendngjarje ndodhet policia dhe zjarrfikësja që kanë bërë të mundur shuarjen e bombolës.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top