Jetë/stil

Shet video seksi me të dashurin në “OnlyFans”, rrëfehet e reja amerikane: Fitojmë 150 mijë dollarë në muaj

Camila Elle është pjesë e OnlyFans.

Ajo fillimisht e nisi këtë punë, për të paguar tarifën studentore, pasi kishte plane të bëhej një mjeke. Por tanimë, ajo e sheh veten duke fituar 150 mijë dollarë në muaj, duke shitur video seksi së bashku me të dashurin e saj.

Por vajza nga Florida thotë se ka dhe një anë të errët të kësaj historie. Ajo tregon se e kërcënojnë me vdekje dhe e përndjekin sistematikisht.

“Kemi fituar shumë para. Por ka dhe anë të këqija. Jam përndjekur dhe ngacmuar, si unë dhe burri im, për këtë hap që kemi marrë. Ata nuk japin arsye të sulmit, por besoj se është pikërisht për shkak të pjesëmarrjes tonë në OnlyFans”, tha vajza.

Më tej ajo ka treguar:

“Ne këtë punë e filluam së bashku me të dashurin. Nëse ai nuk është në video duke xhiruar një skenë seksi, do të jetë prapa kamerës. Po të mos ishte për të, këtë punë s’do e bëja. Është e vështirë ta përballosh të gjithë stresin mendor, s’është e lehtë të mendosh që tjetër të shohin teksa bën seks”.

foto galeri
foto galeri
foto galeri
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top