Personazhe

Sharon Stone verbon me shkëlqimin gjatë xhirimeve të Dolce & Gabbana në Venecia

lli i “Ratched”, 63 vjeç, u pa duke xhiruar një fushatë Dolce & Gabbana në Venecia të Premten, duke modeluar një seri veshjesh të zeza.

Ajo pozoi brenda një restoranti e veshur me një fustan me dantella, para se të dilte jashtë me një fustan të ndryshëm të errët me mëngë të gjata e të tejdukshme.

Përveç modelimit përkrah meshkujve, ajo shkrepi fotografi të vetme në Sheshin e Shën Markut me pozën e saj me këmbë të kryqëzuara.

Ajo tundi pantallonat edhe për fotosesionin italian, duke treguar barkun e saj me reçipeta të zeza me pantallona me rrip.

Stone mbante pamjen joshëse me bizhuteri ari duke shtuar  herë pas here në një palë syze dielli të errëta.

Stone madje udhëtoi për në xhirime me stil, duke  postuar një video në Instagram  nga një taksi me ujë të Premten në mëngjes dhe duke shkruar: “Filloj ditën time në një taksi me ujë. Sharon Stone raporton nga Venecia. ”

Nuk është dalja e parë evropiane e yllit të modës së lartë këtë verë, pasi ajo  veshi një fustan të bardhë Dolce & Gabbana  në korrik në Festivalin e Filmit në Kanë.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top