Showbiz

Sërish të ndarë? Mozzik dhe Loredana nuk ndiqen më në rrjete sociale

Jo shumë kohë nga ribashkmi i tyre me albumin “No rich parents”, u bënë sërish vëmendja e publikut.

Dyshja së fundi nuk e ndjekin më njëri tjetrin në rrjetet sociale, por fotografitë e përbashkëta nuk i kanë fshirë.

Projekti i fundit nga reperet është, ‘Nëse don’, e cila u pëlqye shumë nga publiku.

Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top