Showbiz

“S’doja të rrija pa seks”, vajza e Pastorit i habit të gjithë, lë kishën për t’u bërë modele (FOTO)

Vajza e një Pastori i ka habitur të gjithë me vendimin e saj. Ajo është larguar nga komuniteti i kishës për të ndjekur karrierën si modele në “OnliFans”.

Aktorja dhe modelja Nala Ray, 23 vjeçe, pozon nudo, duke fituar miliona në platformën “Only Fans” me videot e imazhet e saj të “nxehta”.

Nala nisi llogarinë e saj në maj të vitit 2020 dhe grumbulloi 85,000 dollarë vetëm gjatë muajit të parë. Ajo tha: “Unë bëra milionin tim të parë në gjashtë muaj dhe tani fitoj 330,000 dollarë në muaj”.

Sidoqoftë, para suksesit të saj në internet, 23-vjeçarja tha se ishte rritur në një komunitet fetar, në të cilin babai i saj ishte pastori lokal. Nala thotë se ajo ndihej e mbytur në komunitetin e ngushtë ku ishte rritur dhe nuk ishte dakord me ndalimin e seksit paramartesor nga ana e kishës.

foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top