Showbiz

Sa herë në ditë bën s*ks me Serenën? Arjon Luli i tregon të gjitha

Arjoni dhe Serena janë tashmë një nga çiftet më të komentuar në showbizin shqiptar e çdo e re nga ta përbën lajm.

Së fundmi Arjoni ja vendosur t’u përgjigjet pyetjeve të fansave në Instagram e ka treguar shumë.

Një prej tyre e pyet Arjonin se sa herë në ditë ai dhe Serena kryejnë marrëdhënie seksuale dhe sa lekë harxhojnë

“Varet”, i përgjigjet Arjoni për pyetjen e parë ndërsa për të dytën ka publikuar transaksionet e fundit bankare dhe shkruan se tani do të kursejnë.

Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top