Showbiz

‘Sa e ke natën?’, Enca nuk ia përton përgjigjen ndjekësit

Enca Haxhia, është një ndër këngëtaret shqiptare më të njohura dhe të suksesshme. 

Këngëtarja tërheq shpeshherë vëmendjen me fotot dhe videot tejet provokuese në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka postuar një foto provokuese në rrjetet sociale ku nuk kanë munguar komentet e shumta nga ata që e kanë komplimentuar, por edhe nga ata me komente thumbuese.

Enca ka publikuar një mesazh që i ka ardhur në “Instagram” nga një ndjekës, i cili e ka pyteur “sa e ke natën”.

Ndërsa këngëtarja e ka marrë me sportivitet dhe shkruan “sa gjithë yjet e botës”, teksa pyetjen e ndjekësve e ka cilësuar si të shëmtuar.

Më tej, ajo shkruan: “Mos më bëni pyetje idiote. Paratë s’mund të më blejnë, por mund të më blejnë mua një unazë të bukur diamanti.”

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top