Jetë/stil

Rudina Magjistari ndryshon pamjen! Nuk njihet me look-un e ri

Moderatorja Rudina Magjistari do të rikthehet në 6 shtator me sezonin e ri të emisionit “Rudina” në TV Klan, që si gjithmonë do të vijë me risi e të ftuar të rinj.

Por, Rudina ka menduar që para rikthimit në ekran të bëjë një ndryshim.

Fillimisht, moderatorja ka postuar një foto nga parukeria me flokët bionde, në ngjyrën që i ka mbajtur kaq kohë.

E më pas postoi një foto ku tregoi ndryshimin dhe lyerjen e re platin.

Ndjekësit e saj e pritën mirë këtë ndryshim duke dhënë komente pozitive për moderatoren.

Image
Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top