Kronikë

Rrahu dhe bëri për spital bashkjetuesen arrestohet suedezi në Sarandë

Policia e Sarandës ka arrestuar një 33-vjeçar me origjinë nga Suedia pas një denoncimi për dhunë familje.

 Ka qenë bashkëjtuesja e tij që është ankuar në polici për dhunën e ushtruar duke bërë që i riu të arrestohet.

“Nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Sarandë u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit suedez S. L., 33 vjeç, banues në Sarandë, pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëjetueses së tij”, bën me dije policia e  Sarandës.

Tashmë 33-vjeçari do të duhet t’i kalojë disa muaj në qeli nëse bashkëjetuesja nuk heq dorë ngë pretendimi i saj.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top