Showbiz

Robert De Niro, në një romancë të re dashurie

Robert De Niro po përflitet së fundmi për një lidhje të re dashurie.

Aktori u fotografua nga paparacët me një grua misterioze teksa shëtisnin në bregdetin e Côte d’Azur në Francë. Sipas mediave, dyshja ishte në Francë së bashku me miqtë e Deniro për të festuar 78 vjetorin e lindjes së tij. Kjo është lidhja e parë e Robert pas ndarjes nga ish gruaja Grace. Ish cifti janë në një proces divorci që nga dhjetori i vitit 2018. Në prill, një gjykatës vendosi që ish-gruaja e tij të merrte 1 milion dollarë në vit dhe se do t’i ndanin të ardhurat pasi të kishin shitur shtëpinë e tyre prej 20 milion dollarësh.

Safety first: All four kept safe by wearing facemask amid the pandemic
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top